+10 Art Deco Gyűrű Aukció

+10 Art Deco Gyűrű Aukció

+10 Art Deco Gyűrű Aukció. Ellenkező esetben negatív értékeléssel zárom az aukciót ,. Díszített gyűrű állítható az ujjméretnek megfelelően a belső átmérője:

ART DECO VASTAGON EZÜSTÖZÖTT TEÁS KÁVÉS KÉSZLET X Vatera.hu
ART DECO VASTAGON EZÜSTÖZÖTT TEÁS KÁVÉS KÉSZLET X Vatera.hu from www.vatera.hu

750 ft az aukció vége: Art deco briliáns gyűrű fehérarany 585, geometrikus stílusú, 7 régi csiszolású briliáns és gyémánt cca. Nap | műtárgyak, ezüstök és ékszerek | art deco szoliter gyűrű

Nap | Műtárgyak, Ezüstök És Ékszerek | Art Deco Szoliter Gyűrű

Az aukció legkésőbb tíz napon belüli zárását preferálom. Ellenkező esetben negatív értékeléssel zárom az aukciót ,. Teljesen eredeti antik art decó gyűrű.

Gyémántos Art Deco Arany Gyűrű Jelzett 14K Arany, Súlya 2, 5 Gramm Fej Mérete 11, 3× 17 Mm.

750 ft az aukció vége: Az aukció legkésőbb tíz napon belüli zárását preferálom. Nap | festmények, ezüstök és ékszerek | art deco szoliter gyűrű

Nap | Art Deco Gyűrű

Díszített gyűrű állítható az ujjméretnek megfelelően a belső átmérője: Nap | art deco briliáns gyűrű Báv art aukciósház és galéria | 84.

0,60 Ct, I, Si, Után Fémjelzett, 4,0 G, Méret:

Ellenkező esetben negatív értékeléssel zárom az aukciót ,. Art deco fehér arany gyűrű brillekkel 1930 körül jelzett 14 k arany, súlya 2, 6 gramm 4 db brill összesen cca 0, 32 ct fej mérete 15, 5× 11, 5 mm gyűrű mérete 57, 5 / 18, 3 mm. 33mm további nagy számban találhatóak a honlapomon:

4 200 Ft Az Aukció Vége:

Ékszeraukció | női gyűrű art deco Nagyházi | fair partner 267. Arany, ezüst , ezüstözött , és.

Leave a Reply